Новини проекту
Вітаємо з Днем працівника освіти!
Всеукраїнський конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»
Вітаємо з Днем знань!
Передплачуйте та вигравайте!
Вітаємо з 30-річчям незалежності України
ЗНИЖКИ на Розширений пакет послуг
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Чи ознайомлені ви із новим законом України "Про освіту"?
Всього 112 чоловік
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 164 людини
    
Новини

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

2019-2020 н.р

Дата: 22 жовтня 2018 о 16:05, Оновлено 23 лютого о 18:33
Автор: Лесюк О. С.

У 2019-2020 н.р. у школі діють гуртки:

з-п

Назва гуртка

Клас

К-сть годин

Вчитель

1.

Драматичний гурток «Первоцвіт»

8-10

4

Максимюк У.В.

2.

Театральний

2-4

2

Борис Л.І.

3.

Театральна студія (ЦПВ ім. С. Бандери)

9-11

6

Тихонова Н.В.

4.

Літературна студія

7-11

1

Лесюк О.С.

5.

Виразне читання

8-11

1

Черняєва О.Д.

6.

Хореографічний

1-4, 5-7, 

8-9

10

Кічура Н.Л.

7.

Екологічне краєзнавство

6-8, 9-11

2

Гойло О.І.

8.

Декоративно-ужиткове мистецтво

5-7

1

Бельмега У.С.

9.

Незвичайні дива зі звичайних речей

4-7

1

Курилюк І.С.

10.

Бісероплетіння

3-6

1

Кохман М.В.

11.

Ансамбль хлопців

4-5

2

Шрейдер В.І.

12.

Хор учнів

5-8

4

Шрейдер В.І.

13.

Вокальний ансамбль дівчат «Любисток»

8-10

2

Шрейдер Г.Р.

14.

Ансамбль дівчат «Сонечко»

4-6

2

Шрейдер В.І.

15.

Вокальний

1-3

Кейван Г.М.

16.

Краєзнавчий

6

1

Кахно О.Г.

17.

Юних пожежників

9

1

Кохман А.В.

18.

Юних інспекторів руху

8-9

1

Демчишин А.М.

19.

Міні-футбольний

4-6

2

Кохман А.В.

20.

Волейбольний

8-11

2

Попович А.Я.

21.

            Таеквондо (спорт. секція)

           2-6

        Данищук С.Ю.

22.

Господарочка

6-7

1

Гринчук Я.І.

23.

Різьба по дереву

9

1

Головань А.І.

24.

Християнська етика

10-11

1

Шпирун О.В.

25.

Юний стрілець

8

2

Карпенко С.В.

9

3

26.

Влучний стрілець

10

2

Карпенко С.В.

11

2

Карпенко С.В.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.