План заходів щодо протидії булінгу

Дата: 24 листопада 2019 о 23:13, Оновлено 8 травня о 08:01

Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти ...

План заходів щодо профілактики булінгу в освітньому середовищі

в Івано-Франківській ЗШ №21

на  2019-2020 н.р

З дітьми:

1. Заняття для лідерів учнівського самоврядування "Ні-насиллю!" ( жовтень 2019р., психологічна служба)

2. Проведення арт-терапевтичних занять з учнями СЖО ( щомісяця, психологічна служба)

3. Просвітницька акція "Толерантність як необхідність!" ( литопад 2019 р.,

Крупа Г.В., Гайванюк М.М.)

4. Участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства" ( листопад-грудень 2019 р.. соціальні педагоги)

5. Загальношкільний день "День без шкідливих звичок" ( 1 грудня 2019 р., соціальні педагоги)

6. Квест «Антибулінг» для учнів 8-х класів (січень,2020 р., соціальні педагоги)

7. Тренінг «Протидія булінгу. Правила безпечної роботи в мережі інтернет» для учнів 7-х класів (лютий, 2020 р.)

8. Години відвертого спілкування « Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу». (січень-лютий 2020, спільно із кл. кер. )

9.Тренінг на тему: «СТОП- Булінг» для учнів 6-х класів (січень 2020, психологічна служба)

10. Практичне заняття з елементами тренінгу «Булінг- проблема сьогодення » для учнів 5-Г класу (березень, 2020 р.)

6. Залучення громадських, батьківських, молодіжних організацій, представників служб у справах дітей та ювенальної превенції на тему «Що таке булінг? , Як протидіяти БУЛІНГУ»для 9-х класів (лютий-березень 2020 р., батьківський актив)

11. Тренінг “Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті”,  для учнів 3-4кл класів  ( березень,2020 р., психологічна служба спільно з учнівським самоврядуванням)

12. Обговорення Кодексу «Безпечне освітнє середовище» ( березень 2020 р.,  Максимюк У.В.)

13. Інформаційні повідомлення на тему. «Булінг, мобінг, кібербулінг – профілактика в освітньому середовищі», «Куди звертатися в разі Булінгу» (квітень- травень 2020 р., соціальні педагоги)

14. Перегляд відео, презентацій «Булінг в школі. Як його розпізнати», «Не смійся з мене», Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу сайт школи (квітень-травень 2020 р., кл. кер.)

З батьками:

1. Обговорення та прийняття "Меморандуму про співпрацю" ( вересень 2019 р., адміністрація)

2.  Батьківський всеобуч на тему «Безпечне середовище. Булінг. Адміністративні стягнення порушників» (січень-лютий, 2020 р., Рада школи)

3. Проведення батьківських зборів з метою обговорень питань протидії цькуванню в учнівському колективі за участю юристів (грудень 2019 р., голова  Ради школи)

4. Тренінгове заняття для батьків 5-х класів «Допомога дитині в кризовій ситуації» (лютий, 2020 р., психологічна служба)

5. Просвітницька лекція «Емоційна підтримка дитини» для батьків 7-х класів (березень, 2020 р., психологічна служба)

6. Поради батькам щодо зменшення ризиків булінгу та кібербулінгу .Поради батькам як розпізнати що дитина страждає від булінгу.(квітень-травень 2020 р., інформаційні листівки, психологічна служба)

З педагогами:

1. Заняття-практикум "Створюємо безпечне освітнє середовище" ( вересень       2019 р.. адміністрація)

2. Заняття-практикум  «Законодавство у сфері протидії булінгу» (лютий, 2020 р.. Черняєва О.Д.. Дубина Г.Г.)

2. Тренінгове заняття для класних керівників 5-11 кл. «Безпечна школа: профілактика та попередження булінгу» (січень, 2020 р., Крупа Г.В.. Гайванюк М.М.)

3. Круглий стіл для педагогічного колективу «Безпечна школа. Маски булінгу» (лютий 2020 р., психологічна служба)

4. Тренінгове заняття «Дійти до кожного учня (профілактика булінгу в учнівському середовищі)» (березень, 2020 р., 6-ті кл., Крупа Г.В.. Гайванюк М.М.)

5. Інформаційні повідоблення на тему. «Як запобігти булінгу в учнівському середовищі» (травень2020 р., психологічна служба)

План заходів щодо профілактики булінгу

в освітньому середовищі ЗШ №21

(ІІ семестр 2018-2019 н.р.)

З дітьми:

1. Квест «Антибулінг» для учнів 7-х класів (березень,2019 р.)

2. Тренінг «Конфлікти і спілкування» для учнів 7-х класів (лютий, 2019 р.)

3. Розвивальне заняття «Шляхи мирного вирішення конфліктів» для учнів 9-х класів (березень, 2019 р.)

4. Практичне заняття з елементами тренінгу «Ми вміємо дружити» для учнів 5-Г класу (березень, 2019 р.)

5. Практичне заняття з елементами музикотерапії «Внутрішній мир» для учнів 4-х класів (лютий, 2019 р.)

6. Квест «Антибулінг» для учнів 8-х класів (квітень,2019)

7. Тренінг «Ефективне спілкування» для 9-х класів (квітень,2019)

8. Тренінг «Безпечна поведінка в Інтернеті» для учнів 7-х класів ( травень,2019)

9. Тренінг « Булінг проблема сьогодення» для учнів 10-х класів (травень,2019)

10. Заняття для лідерів учнівського самоврядування школи. Критерійний покер «До вершини щасття» (травень,2019)

З батьками:

1. Просвітницька лекція «СТОП булінг!» для батьків учнів середньої та старшої ланки (лютий, 2019 р.)

2. Тренінгове заняття для батьків 6-х класів «Допомога дитині в кризовій ситуації» (лютий, 2019 р.)

3. Тренінгове заняття для батьків 8-х класів « Дитина та інтернет: за і проти» (березень, 2019)

4. Просвітницька лекція «Емоційна підтримка дитини» для батьків 9-х класів (квітень, 2019)

З педагогами:

1. Просвітницька лекція- вебінар «STOP_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету» (січень, 2019 р.)

2. Просвітницька лекція «Законодавство у сфері протидії булінгу» (січень, 2019 р.)

3. Тренінгове заняття «Використання елементів музикотерапії в освітньому середовищі» (січень, 2019 р.)

4. Тренінгове заняття «СТОП булінг» (січень, 2019 р.)

5. Тренінгове заняття «Дійти до кожного учня (профілактика булінгу в учнівському середовищі)» (березень, 2019)