Новини проекту
Вітаємо з Днем працівника освіти!
Всеукраїнський конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»
Вітаємо з Днем знань!
Передплачуйте та вигравайте!
Вітаємо з 30-річчям незалежності України
ЗНИЖКИ на Розширений пакет послуг
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Чи ознайомлені ви із новим законом України "Про освіту"?
Всього 112 чоловік
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 164 людини
    
Новини

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

Олімпіади та конкурси

Дата: 19 березня 2018 о 01:14, Оновлено 22 вересня о 07:45
Автор: Лесюк О. С.

2019-2020 н.р.

Результати участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових предметів

Історія

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

клас

місце

Учитель

Історія

1.

Іванова Анастасія

8-В

І

Ткачук Г.І.

2.

Кобельська Ірина

8-Б

ІІ

Ткачук Г.І.

3.

Штиркало Максим

8-Б

ІІ

Ткачук Г.І.

4.

Кравець Анна

9-А

ІІ

Ткачук Г.І.

5.

Гурик Софія

8-А

ІІІ

Ткачук Г.І.

6.

Загрійчук Марта

9-А

ІІІ

Ткачук Г.І.

Українська мова і література

1.

Кобельська Ірина

8-Б

ІІІ

Баб’як О.В.

2.

Кондрусь Яна

10-А

ІІІ

Пахолюк Л.І.

Біологія

1.

Микитин Денис

8-В

ІІ

Гавриляк О.О.

2.

Штиркало Максим

8-Б

ІІ

Косик Т.П.

3.

Скотник Квітослава

9-А

ІІ

Гавриляк О.О.

4.

Кондрусь Анна

8-А

ІІІ

Косик Т.П.

5.

Різничук Станіслав

8-Б

ІІІ

Косик Т.П.

6.

Іванов Владислав

11-Б

ІІІ

Косик Т.П.

Географія

1.

Негрич Каміла

8-В

ІІ

Ходак Н.М.

2.

Різничук Станіслав

8-Б

ІІІ

Овчар В.М.

3.

Кравець Анна

9-А

ІІІ

Овчар В.М.

4.

Загрійчук Марта

9-А

ІІІ

Овчар В.М.

Правознавство

1.

Слободян Діана

9-А

ІІ

Марик М.Б.

Математика

1.

Іванців Анна

6-А

ІІ

Шевлюк А.С.

2.

Гривнак Валерій

6-Г

ІІІ

Данилів У.С.

Хімія

1.

Іванов Владислав

11-Б

ІІІ

Кричун Г.Й.

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

1.

Гурик Софія

8-А

ІІІ

Боговід М.Г.

2.

Скотник Квітослава

9-А

ІІІ

Черняєва О.Д.

ІІ етапу Х Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської  та  студентської  молоді  імені Тараса Шевченка

Кобельська Ірина

8-Б

ІІ

Баб’як О.В.

 Результати участі учнів школи у творчих конкурсах

Загальноміський конкурс плакатів «Наш дім – планета»

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

клас

місце

Учитель

1.

Матійчук Віктор

9-Б

І

Бельмега У.С.

Загальноміський конкурс солістів «Пісенний дивограй»,

Номінація  «Українська популярна музика»

1.

Ткачук Діана

10-Б

І

Шрейдер В.І.

Фестиваль-конкурс пісень АТО і ООС «З Україною в серці»

1.

Кондрусь Яна

10-А

Гран-прі

Шрейдер В.І.

Конкурс фольклорно-етнографічних колективів

1.

Гурт «Різдвяна зірка»

ІІ

Шрейдер Г.Р.

Загальноміський квест «Юні знавці природи»

1.

Януш Анастасія

4-А

Диплом ІІ ступеня

Маматюк Н.Б.

2.

Скотник Маркіян

5-А

Диплом ІІ ступеня

Гавриляк О.О.

Загальноміський конкурс «Ми-за здорове харчування!»

серед учнів 6 - 7 класів

1.

Дімбровський Ілля

6-А

Диплом ІІ ступеня

2.

Берлін Софія

7-Б

Диплом ІІ ступеня

Дубина Г.Г.

Загальноміський конкурс «Сад зимових фігур»

1.

Колективна робота учнів

7-х

ІІ

Головань А.І.

Міські змагання

з військово-прикладних видів спорту,

номінація «Підтягування на перекладині»

1.

Гурський Владислав

11-А

ІІІ

Карпенко С.В.

Конкурс дитячих малюнків «Ми за тверезе життя»

1.

Баранецька Юлія

10-Б

ІІІ

Бельмега У.С.



2018-2019 н.р.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.