Вітаємо з Днем працівника освіти!
Всеукраїнський конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»
Передплачуйте та вигравайте!
Вітаємо з 30-річчям незалежності України
ЗНИЖКИ на Розширений пакет послуг
Підписано меморандум з Мінцифрою!

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

Для учнів

Дата: 27 січня 2018 о 22:43, Оновлено 5 квітня о 10:11

Обираючи професію – обираєш майбутнє.

"Якщо корабель не знає, до якого причалу він тримає курс, то ніякий вітер не буде йому супутнім" (Сенека)

Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, у школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, улюблену справу.

Одним із важливих кроків у житті є професійне самовизначення. Вибір поофесії- найголовніший чинник того, як складеться ваше подальше життя та як ви в ньому будете себе почувати.

Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Як не помилитися у виборі своєї дороги, свого майбутнього, щоб бути щасливим у житті? Деякі рекомендації наведені нижче у презентації.

Також можна пройти діагностику власних професійних вподобань та схильностей за даним посиланням: http://profi.dcz.gov.ua/

2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм  ( World Autism Awareness Day) встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 21 січня 2008 року і відзначається 2 квітня кожного року.

Резолюція прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом. Є також надія розширити світові знання про аутизм і надати населенню інформацію про те, наскільки важливо діагностувати аутизм якомога раніше.

Це актуально!

У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Напряму звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості. Сьогодні в Україні здійснено важливий крок до того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим і отримати кваліфіковану допомогу.

З ініціативи Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» в Україні діє Національна дитяча «гаряча» лінія. За номером 0 800 500 225 та коротким номером для дзвінків з мобільних телефонів 772 кожен охочий може отримати безкоштовну інформаційну, правову або психологічну консультацію. На «гарячу» лінію можуть звертатися не лише діти, але й дорослі – батьки, вихователі, вчителі – для консультування з питань порушення прав дітей.

У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які наодинці важко, а іноді – неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати дієву допомогу.

ТЕЛЕФОНУЙ!
ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ!

• Національна «Гаряча лінія» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей
    0-800-500-335,  386 – для абонентів «Київстар» та МТС
    у робочі дні з 9.00 до 20.00
    у суботу з 9.00 до 16.00
    з міських таксофонів нового зразку,
    з мобільних телефонів операторів «Київстар» та МТС
  • Національна «Гаряча лінія» з питань запобігання  торгівлі людьми
    0-800-500-22-50,  386 – для абонентів «Київстар» та МТС
    у робочі дні з 9.00 до 20.00
    у суботу з 9.00 до 16.00
    з міських таксофонів нового зразку,
    з мобільних телефонів операторів «Київстар» та МТС
  • Національна «Гаряча лінія» з проблем ВІЛ/СНІД
    0-800-500-45-10
    цілодобово
    безкоштовно з міських телефонів,
    з міських таксофонів нового зразку

БЕЗКОШТОВНО, АНОНІМНО, КОНФІДЕНЦІЙНО

Тобі потрібна допомога – можеш сам (сама) звернутися до нас, служби у справах дітей, розказати, що відбувається в сім’ї, як тобі боляче, страшно та самотньо.

Служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради

76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 (каб.802, 807, 815, 817)
Начальник служби - Сливка Зоя Іванівна (каб. 815), тел./факс 55-20-85
Заступник - Дутчак Ірина Вацлавівна (каб. 807), тел. 55-19-40