Обираючи професію – обираєш майбутнє.
"Якщо корабель не знає, до якого причалу він тримає курс, то ніякий вітер не буде йому супутнім" (Сенека)
Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, у школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, улюблену справу.
Одним із важливих кроків у житті є професійне самовизначення. Вибір поофесії- найголовніший чинник того, як складеться ваше подальше життя та як ви в ньому будете себе почувати.
Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.
Як не помилитися у виборі своєї дороги, свого майбутнього, щоб бути щасливим у житті? Деякі рекомендації наведені нижче у презентації.
Також можна пройти діагностику власних професійних вподобань та схильностей за даним посиланням: http://profi.dcz.gov.ua/
2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм ( World Autism Awareness Day) встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 21 січня 2008 року і відзначається 2 квітня кожного року.
Резолюція прийнята з метою привернення світової уваги до дітей та дорослих, які живуть з аутизмом. Є також надія розширити світові знання про аутизм і надати населенню інформацію про те, наскільки важливо діагностувати аутизм якомога раніше.
Це актуально!
У дітей часто виникають запитання, на які вони не можуть знайти відповіді самостійно. Напряму звернутися до дорослих – батьків чи вчителів – часом соромляться, не довіряють, бояться покарання, а іноді просто не мають такої можливості. Сьогодні в Україні здійснено важливий крок до того, аби діти не залишалися наодинці зі своїми проблемами, а могли поділитися наболілим і отримати кваліфіковану допомогу.
З ініціативи Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» в Україні діє Національна дитяча «гаряча» лінія. За номером 0 800 500 225 та коротким номером для дзвінків з мобільних телефонів 772 кожен охочий може отримати безкоштовну інформаційну, правову або психологічну консультацію. На «гарячу» лінію можуть звертатися не лише діти, але й дорослі – батьки, вихователі, вчителі – для консультування з питань порушення прав дітей.
У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які наодинці важко, а іноді – неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати дієву допомогу.
ТЕЛЕФОНУЙ!
ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ!
- Національна «Гаряча лінія» з питань запобігання насильству та захисту прав дітей
0-800-500-335, 386 – для абонентів «Київстар» та МТС
Графік роботи:
у робочі дні з 9.00 до 20.00
у суботу з 9.00 до 16.00
безкоштовно з міських телефонів,
з міських таксофонів нового зразку,
з мобільних телефонів операторів «Київстар» та МТС - Національна «Гаряча лінія» з питань запобігання торгівлі людьми
0-800-500-22-50, 386 – для абонентів «Київстар» та МТС
Графік роботи:
у робочі дні з 9.00 до 20.00
у суботу з 9.00 до 16.00
безкоштовно з міських телефонів,
з міських таксофонів нового зразку,
з мобільних телефонів операторів «Київстар» та МТС - Національна «Гаряча лінія» з проблем ВІЛ/СНІД
0-800-500-45-10
Графік роботи:
цілодобово
безкоштовно з міських телефонів,
з міських таксофонів нового зразку
БЕЗКОШТОВНО, АНОНІМНО, КОНФІДЕНЦІЙНО
Тобі потрібна допомога – можеш сам (сама) звернутися до нас, служби у справах дітей, розказати, що відбувається в сім’ї, як тобі боляче, страшно та самотньо.
Служба у справах дітей виконавчого комітету міської ради
76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21 (каб.802, 807, 815, 817)
Начальник служби - Сливка Зоя Іванівна (каб. 815), тел./факс 55-20-85
Заступник - Дутчак Ірина Вацлавівна (каб. 807), тел. 55-19-40
Електронна адреса: http://ssn.mvk.if@gmail.com