Місце на диску
Про використання сервісів платформи E-schools під час карантину
ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ !
МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»
ВЕСНЯНА ЗНИЖКА на пакет розширеного функціоналу "E-schools" PRO
Запрошуємо на навчання!

служби підтримки, будь-ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

ПРОЗОРІСТЬ ТА ВІДКРИТІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Дата: 19 березня 2018 о 00:44, Оновлено 19 березня 2018 о 23:43

Важливо!!!

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21

Наказ

від    05.03. 2018 року                                                                                  №  38

м. Івано-Франківськ

Про прозорість та відкритість

діяльності школи

На виконання рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 01.03.2018 року №215 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти міста Івано-Франківська», наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 05.03.2018р. № 205 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти міста Івано-Франківська», з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності школи, попередження зловживань службовим становищем працівниками

НАКАЗУЮ:

1. Працівникам школи ознайомитися із ст. 30 Закону України «Про освіту» (оприлюднення інформації про діяльність освітнього закладу).
  2. Заборонити збір готівкових коштів працівниками школи із батьків здобувачів освіти для забезпечення видатків на утримання закладу.
  3. Заборонити педагогам надавати додаткові освітні послуги, які не передбачені чинним законодавством, у приміщеннях школи.
  4. Заступникам директора школи Черняєвій О.Д., Бартків Н.Л.:
    1. 1. Провести відповідну роз’яснювальну роботу з головами батьківських комітетів щодо заборони примусового стягнення коштів у вигляді благодійних внесків.
    2. 2. Висвітлювати  на сайті школи (у разі його відсутності – на сайті засновника) звіт про обіг бюджетних коштів та звіт про надходження і використання коштів, отриманих із інших джерел (щомісячно).
  5. Класним керівникам провести відповідну роз’яснювальну роботу з батьками здобувачів освіти щодо заборони примусового стягнення коштів у вигляді благодійних внесків.
  6. Рекомендувати Благодійному фонду «Піклувальна рада ЗШ № 21» вести чіткий порядок надходження коштів та здійснювати контроль за їх використанням відповідно до законодавства.
  7. Наказ довести до відома всіх працівників під особистий підпис та оприлюднити на сайті                                        (до 01.04.2018р.).
  8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                          О.С.Чопик