Місце на диску
Про використання сервісів платформи E-schools під час карантину
ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ !
МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ФОРУМ «ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ ОСВІТИ»
ВЕСНЯНА ЗНИЖКА на пакет розширеного функціоналу "E-schools" PRO
Запрошуємо на навчання!

служби підтримки, будь-ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.

ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Дата: 2 квітня 2019 о 16:57, Оновлено 3 березня о 00:11

Як розпізнати!

Порядок реагування на булінг

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

1. Якщо комісія, створена для розгляду випадку булінгу (цькування),  визнала, що це був булінг (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, то керівник навчального закладу в обов’язковому порядку повідомляє про це  уповноваженим підрозділам:

- ГУНП в Івано-Франківській області;

- Службі у справах дітей Івано-Франківської  міської ради.

2. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції із заявою.

План заходів щодо профілактики булінгу

в освітньому середовищі ЗШ №21

З дітьми:

1. Квест «Антибулінг» для учнів 7-х класів (березень,2019 р.)

2. Тренінг «Конфлікти і спілкування» для учнів 7-х класів (лютий, 2019 р.)

3. Розвивальне заняття «Шляхи мирного вирішення конфліктів» для учнів 9-х класів (березень, 2019 р.)

4. Практичне заняття з елементами тренінгу «Ми вміємо дружити» для учнів 5-Г класу (березень, 2019 р.)

5. Практичне заняття з елементами музикотерапії «Внутрішній мир» для учнів 4-х класів (лютий, 2019 р.)

6. Квест «Антибулінг» для учнів 8-х класів (квітень,2019)

7. Тренінг «Ефективне спілкування» для 9-х класів (квітень,2019)

8. Тренінг «Безпечна поведінка в Інтернеті» для учнів 7-х класів ( травень,2019)

9. Тренінг « Булінг проблема сьогодення» для учнів 10-х класів (травень,2019)

10. Заняття для лідерів учнівського самоврядування школи. Критерійний покер «До вершини щасття» (травень,2019)

З батьками:

1. Просвітницька лекція «СТОП булінг!» для батьків учнів середньої та старшої ланки (лютий, 2019 р.)

2. Тренінгове заняття для батьків 6-х класів «Допомога дитині в кризовій ситуації» (лютий, 2019 р.)

3. Тренінгове заняття для батьків 8-х класів « Дитина та інтернет: за і проти» (березень, 2019)

4. Просвітницька лекція «Емоційна підтримка дитини» для батьків 9-х класів (квітень, 2019)

З педагогами:

1. Просвітницька лекція- вебінар «STOP_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету» (січень, 2019 р.)

2. Просвітницька лекція «Законодавство у сфері протидії булінгу» (січень, 2019 р.)

3. Тренінгове заняття «Використання елементів музикотерапії в освітньому середовищі» (січень, 2019 р.)

4. Тренінгове заняття «СТОП булінг» (січень, 2019 р.)

5. Тренінгове заняття «Дійти до кожного учня (профілактика булінгу в учнівському середовищі)» (березень, 2019)