Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

Завдання

Дата: 27 березня о 20:29, Оновлено 9 квітня о 07:41

Завдання на 09.04.2020 р.

Завдання на 08.04.2020 р.

!Будь ласка, прочитайте завдання до кінця!

Крок 1. Знайомство з посібниками.

Вони доступні у розділі “Бібліотека” на сторінці Програми: https://www.schools-for-democracy.org/biblioteka. Це завдання пропонуємо виконати упродовжв 2 тижнів, з 18 березня по 1 квітня. В цей період пропонуємо “погортати” та почитати хоча б два посібники, та занотувати відповіді на запитання:

• Що Вам сподобалося у посібнику(ах)? Зацікавило?
    • Яка інформація та/або теми, пояснені в посібниках можуть стати у нагоді для викладання Вашого предмету?
    • Які вправи і з якого посібника вам сподобались? Які було б цікаво провести на уроці з свого предмету, або для позакласного заняття?
    • Яку вправу можна було б адаптувати для розкриття теми з вашого предмету? (Приклади адаптацій можна побачити в посібнику Громадянська відповідальність та в тулбоксі для вчителів на сайті програми). Якщо у вас виникнуть ідеї щодо адаптації вправ, будь ласка, поділіться ними письмово.

Для знайомства пропонуємо переглянути навчальні посібники:

1. Громадянська відповідальність

2. Серію посібників “Живемо в демократії

3. "Закладинки" - посібник з протидії мові ненависті онлайн через освіту з прав людини
4. “КОМПАС” Посібник з освіти в галузі прав людини за участі молоді
5. Скажи своє слово! Посібник з Переглянутої Європейської хартії про участь молодих людей у місцевому та регіональному житті
6. Навчання суперечливих питань

Для вашої зручності пропонуємо короткий огляд посібників (44 сторінки).

* Додаткове завдання (за бажанням): перегляньте вебінар про ще один цікавий навчальний інструмент, доступний через сторінку Програми - “Картки демократії для всіх

Крок 2. Зустріньтесь з тренер(к)ами програми “Демократична школа” в онлайн режимі.