Вітаємо з Днем української писемності та мови!
ЛИСТОПАД ЦІН!

Вартість передплати Розширеного пакету послуг електронного щоденника до кінця 2020-2021 навчального року знижено до 300 грн.

Вартість передплати до кінця 1-го семестру (до 31.12.2020) – 160 грн.

Докладніше - https://e-schools.info/news/234

ПРАВИЛА ДЛЯ УЧНІВ ЛІЦЕЮ

Дата: 11 червня о 17:49, Оновлено 12 червня о 12:40

Правила поведінки учнів Ліцею №21

1. Загальні правила поведінки учнів

1.1. Учень приходить до ліцею за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у заклад дотримується правил ввічливості, залишає верхній одяг у гардеробі, прямує до місця проведення уроку.

1.2. Забороняється приносити до ліцею та на його територію з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, вибухові або вогнене безпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.

1.3. Не дозволяється без дозволу педагогів йти з ліцею чи з його території в урочний час. У разі пропуску навчальних занять учень повинен пред’явити класному керівнику довідку від лікаря або записку відбатьків (або особи, яка їх замінює) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.

1.4.Учень закладу приносить необхідні навчальні приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до ліцею із виконаними домашніми завданнями (згідно з розкладом уроків).

1.5. Учень  проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо.

1.6.  У позаурочний час здобувачі освіти поводяться так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я навчального закладу.

1.7. Учні бережуть майно ліцею, надають  посильну допомогу в його ремонті, акуратно ставляться  як до свого, так і до чужого майна.

1.8.Учні дотримуються правил техніки безпеки як під час уроків, так і під час перерв.

1.9. Забороняється використовувати  мобільний телефон на уроці (виняток: виконання завдання, поставлених вчителем під час освітнього  процесу).

2. Поведінка на заняттях

2.1. При вході педагога в клас учнів стають на знак вітання.

2.2. Під час  уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших сторонніми розмовами, іграми, що не стосуються навчання. Урочний час повинен використовуватися учнями тільки для навчальних цілей.  Учень має пред'явити щоденник на вимогу вчителя.

2.3.  Вихід із класу можливий тільки з дозволу учителя.

3.Поведінка до початку уроку, на перервах і післязакінчення занять

3.1. До початку уроку учень повинен: прибути до кабінету вчасно та підготувати всі необхідні приладдя.

3.2.Під час перерви учні зобов’язані:Правила | Запорізька загальноосвітня школа I-III ступенів №97

- навести чистоту та порядок на своєму робочому місці;

- вийти з класу;

- рухаючись коридорами, сходами, триматися правої сторони;

- прислухатись та виконувати рекомендації працівників ліцею, що спрямовані на забезпечення комфортних умов навчання;

- у разі спізнення на урок учень має попросити вибачення ( не допускається спізнення без поважних причин)

3.3. Під час перерви учням забороняється:

- бігати сходами, поблизу вікон і в інших місцях, не пристосованих для ігор;

- штовхати один одного, кидатися предметами чи застосовувати фізичну силу для вирішення будь-якої проблеми;

- вживати непристойні вирази і жести стосовно  будь-кого, шуміти;

-палити в будівлі і на території закладу.

4. Правила поведінки учнів у їдальні

4.1.У їдальні ліцею учні повинні виконувати вимоги вчителів, працівників їдальні та чергових і дотримуватися черги.

4.2. Заборонено перебувати у приміщенні їдальні у верхньому одязі.

4.3. Заборонено виносити їжу і напої за межі їдальні.

4.4. Під час перебування в їдальні учням слід дотримуватися гарних манер і поводитися пристойно.

4.5. Учні повинні шанобливо ставитися до працівників їдальні.

4.6. Розмовляти під час їжі треба не голосно, щоб не турбувати тих, хто їсть за сусіднім столом.

4.7. Учні дбайливо ставляться до майна ліцейної їдальні.

4.8. Кожен зобов’язаний після прийому їжі забрати зі столу посуд.

Пам'ятай: найголовніше - комфорт і безпека у ліцеї кожного, бо від цього залежить навчання учнів!

Вірші на початку уроку