Матеріальне забезпечення

Дата: 19 березня 2018 о 01:11, Оновлено 20 травня о 02:19

Матеріально-технічна база школи відповідає вимогам, які визначаються відповідними будівельними та санітарно - гігієнічними нормами і правилами. Місія школи полягає у створенні умов для дітей, надання рівних можливостей для кожної дитини незалежно від її рівня розвитку, забезпечення пізнавального розвитку учня, та якісної підготовки до життя.

Для освітнього процесу в школі обладнано і діють 23 навчальних кабінети (14 з яких обладнані мультимедійною технікою), комп’ютерний клас, мультимедійний кабінет, дві майстерні, спортивна, актова та хореографічна зали, їдальня, медичний пункт, стоматологічний кабінет.

На поверхах обладнані зони відпочинку з безкоштовним Wi-Fi. Стан приміщень належний. Щорічно при підготовці школи до навчального року здійснюється ремонт приміщень.

Наш ліцей - простір впровадження інформаційних технологій

У 2013 році в рамках Національного проекту «Відкритий світ» кабінети фізики, біології, хімії було оснащено мульмедійними проекторами та інтерактивними дошками.

У 2018 році кабінет № 319  обладнано комп'ютером, інтерактивною дошкою і проектором" в ході реалізації міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Івано-Франківську».

Мультимедійні комплекси є ще в декількох класах ( придбано за спонсорські кошти).

У 2019 році у школі реалізовано  проєкт «Сучасна школа - простір впровадження інформаційних технологій» ( конкурс проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства), що зорієнтований на вирішення проблеми під'єднання  мережі Інтернет  та ефективне впровадження сучасних   інформаційно - комунікативних технологій    в  освітній  процес.

Загальний бюджет проєкту 71 034 грн. ( обсяг коштів з боку міської ради 43417, 50 грн., обсяг співфінансування учасника конкурсу   18607,50 грн.).

Таким чином, з початку 2019-2020 н.р. у  закладі забезпечено рівний доступ до якісної освіти усім учням.

Завдяки впровадженню проєкта  35  кабінетів під'єднано до мережі Інтернет.

Реалізовано  проєкти:

-  "Часткова заміна вікон у санвузлах ЗШ №21 м. Івано-Франківська" (2017р.);

-  "Сучасне освітлення – комфорт і здоров’я дітей" (2018 р.);

-  "Сучасна школа - простір впровадження інформаційних технологій"

(2019 р.)

Реалізація очікується у 2020 р.

- "Благоустрій їдальні ЗШ №21 – збереження здоров'я дітей" (2020 р.)

-  "Інноваційний кабінет (STEM - лабораторія)" (2020 р.)