Вітаємо з Днем працівника освіти!
Всеукраїнський конкурс з кібербезпеки «Кіберніндзя»
Передплачуйте та вигравайте!
Вітаємо з 30-річчям незалежності України
ЗНИЖКИ на Розширений пакет послуг
Підписано меморандум з Мінцифрою!

З’явився додаток для розвитку мовлення у дітей з аутизмом
Ср, 16 Чер 2021 10:13:33
Нові правила перебування дітей у літніх таборах. Що треба знати?
Ср, 09 Чер 2021 09:09:41
Цифрограм для вчителів
Чт, 03 Чер 2021 09:20:00
Педагоги можуть отримати мінігранти для розвитку культури прав людини – як подати заявку
Чт, 03 Чер 2021 09:18:40
Клопотенко та Ляшко розповіли, як здорожчає шкільне меню
Вт, 01 Чер 2021 08:44:13

Історія ліцею (школи)

Дата: 17 лютого 2018 о 22:50, Оновлено 23 лютого о 18:36

Школа! Школа! Це будні і свято.
                                       Це уроки цікаві й весь світ!
                                Рідна школа — це друзів багато.
                               Це дитинства і юності цвіт!

Дитинство... Таке гомінке. Таке незабутнє… Скільки чудових років проводить людина у школі! Хто з розумних і великих сказав, що школа - наш другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Цей затишок у школі створюють учні, вчителі, інші працівники.

Івано-Франківська загальноосвітня школа  тридцять літ тому  гостинно відчинила двері для своїх перших учнів, яких того 1987 року було 1568!

Відкриття школи,  фото 1987 року

Урочиста зустріч учнівсько-педагогічного колективу, на фото перший директор Дрогомирецький В.В.

У школу заходять першокласники 1987 року

Першим директором школи став Дрогомирецький Віктор Васильович, мудрий, досвідчений керівник, майстер своєї справи.

За трудову діяльність відзначений 22 нагородами, серед яких:

• Орден Червоного трудового прапора;
  • медаль “Ветеран праці”;
  • нагороди Міністерства освіти України;
  • Відмінник народної освіти.

У 1996 році очолив колектив школи Корчинський Степан Осипович, який гідно продовжив розпочату справу попереднім директором. Школа стала відомою в місті завдяки наполегливій роботі всього педагогічного колективу. Учні займають призові місця на ІІІ та IV етапах  Всеукраїнських олімпіад з різних предметів. Поглиблено учні  вивчають біологію, інформатику, правознавство.

Першовереснева лінійка, 1998 рік,

на фото директор школи Корчинський С.О.,

заступник директора Нижник О.О.

на святі з нагоди 25-річчя з дня заснування школи, на фото  Верес М.Й. (начальник управління освіти і науки), Корчинський С.О. (директор школи), Дрогомирецький В.В. (перший директор школи), 2006 рік

У 2015 році директором школи стає Чопик Ольга Станіславівна (загальний педагогічний стаж – 41 рік, стаж керівної роботи – 29 років; спеціальність за дипломом – учитель математики, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – учитель-методист).

Навчальний заклад займає гідне місце серед інших ЗНЗ міста, входить у 10-ку шкіл за кількість призових місць у Всеукраїнських олімпіадах.

У 2017 році ЗШ№21 зайняла почесне 12-е місце за підсумками ЗНО-2017 року  серед 34 шкіл міста (дані взяті з інформаційного освітнього ресурсу «Освіта.ua»http://osvita.ua/school/rating/47692/).

Освітній процес тісно пов язаний із виховним. Пріоритетним у роботі всіх педагогів школи є ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, що  формується засобами уроків та позакласних заходів.